Poleć nas

Checkpoint System 2300 ( elektromagnetyczny ) 

 

Inowacyjny system EM Checkpointa został zaprojektowany do zabezpieczania małych i wartościowych towarów handlowych.  System wykrywa szeroką gamę zabezpieczeń twardych (klipsy ) i miękkich ( metki ) w różnych formatach i rozmiarach, idealnie i dyskretnie komponując się w otoczenie sklepu. Rezultatem jest wysoka jakość zabezpieczenia, która gwarantuje ograniczanie strat na bardzo wysokim poziomie oraz szybki zwrot z inwestycji.

 

ETYKIETY EM

 

Etykiety Meto charakteryzują się kształtem bazującym na kształcie standardowych etykiet cenowych. Dostępne w wielu kolorach oraz formatach, dopasowane do potrzeb otoczenia sklepowego.
Etykiety Checkpointa nadają się do zabezpieczania małych i gładkich lub zaokrąglonych powierzchni gdzie nie ma dużo miejsca na naklejenie zabezpieczeń w innych technologiach.

 

 

 

 

  

ZASTOSOWANIE


System EM Checkpointa to idealne rozwiązania do zabezpieczania małych przedmiotów o różnych kształtach, najbardziej wymagające powierzchnie to wyzwanie dla Systemu 2300. Detekcja systemu została tak opracowana, aby współpracował z szerokimi przejściami. Konstrukcja z Plexi to idealne rozwiązanie estetyczne wszędzie tam gdzie istotny jest design sklepu. Przezroczystość systemu sprawia , że komponuje się w każdym otoczeniu, stając się jednym z bardziej cenionych systemów EM wśród klientów.

 

PRZYKŁADOWE ZASOTOSOWANIE :

- drogerie i perfumerie

- biblioteki i księgarnie

- sklepy rtv

- sklepy sportowe

-  sklepy z małym towarem handlowym