O nas

BRAJAN S.C. to nowoczesne, aktywnie działające przedsiębiorstwo. Na rynku sklepowych zabezpieczeń antykradzieżowych działamy od 2005 r. Od 2015 r. połączyliśmy się z firmą BRAJAN. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i zagwarantowanie klientom najlepszej obsługi instalacyjnej oraz serwisowej. Głównym celem i misją na kolejne lata jest stabilny i kontrolowany rozwój firmy z zachowaniem najwyższej jakości oraz etyki biznesowej.

  

Jesteśmy do Państwa dyspozycji dla Państwa korzyści 

Trudno wyobrazić sobie bezpieczny biznes bez wsparcia systemami zabezpieczeń antykradzieżowych. Korzyści płynące z takiej inwestycji są namacalne i widoczne w bardzo krótkim okresie. Wieloletnie doświadczenie firmy BRAJAN w połączeniu z szeroką gamą oferowanych produktów, przyniosą Państwu oszczędności na wielu poziomach prowadzenia i planowania działalności handlowej.

Jesteśmy elastyczni co pozwala na dopasowanie rodzaju systemów do potrzeb i możliwości każdego klienta. Działalność firmy BRAJAN polega na kompleksowej obsłudze inwestycji, poczynając od rozpoznania potrzeb klienta, doboru rodzaju zabezpieczeń antykradzieżowych,  poprzez ich montaż, uruchomienie jak również pełną obsługę serwisową. 

Instalując nasze systemy oszczędzamy Państwa czas i środki

Czas w zabieganym świecie to wartość bezcenna. Rozumiemy, że sprzedaż i instalacja systemów to nie koniec współpracy. Doradzamy przy tworzeniu procedur, przeprowadzamy szkolenia personelu oferując Państwu wsparcie merytoryczne na każdym etapie inwestycji. Możemy integrować nasze systemy zabezpieczeń z systemami monitoringu i licznikami klientów, tworząc tym samym narzędzie do kompleksowej oceny wszelkich działań sprzedażowych.

Dla kogo jest nasza oferta ?

Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbioróców takich jak: sieci handlowe, supermarkety, sklepy franczyzowe, sklepy RTV, markety budowlane jak również do właścicieli małych i średnich sklepów. Dostarczamy rozwiązania ułatwiające pracę i oszczędzające czas. Dlatego do naszych klientów zaliczają się również szkoły i placówki administracji publicznej, biblioteki, kina oraz muzea.

Standard współpracy

Oferujemy wysoki standard współpracy oraz pełną elastyczność w podejściu do każdego klienta. Posiadamy kompleksową ofertę dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wielu klientów z każdego segmentu B2B. Nasi dostawcy to duże firmy z ponad 30 letnim doświadczeniem i dużym rynkiem zbytu, który gwarantuje dostęp do konkurencyjnych cen oraz profesjonalnej obsługi klienta.

Wdrażamy sprawdzone narzędzia informatyczne znacznie ułatwiające obsługę klientów w oparciu o system do zarządzania firmą CDN Optima firmy COMARCH. 

www.brajansystems.pl